O nas

OTO MY PRYWATNIE:))
 39851725_296261094512635_5555070972198912000_n

W hodowli stawiamy na jakość. Nasze psy mieszkają w domu, nie używamy kojców ani klatek. Nasze psy są naszymi przyjaciółmi. Ważne dla nas jest, aby nasze skojarzenia były ciekawe i wnosiły wiele dla dobra rasy, jej różnorodności genowej oraz poprawienia anatomii.

Często też uczestniczymy z psami w wystawach, również zagranicznych.

Szczenięta z naszej hodowli mieszkają w Polsce, USA, Kanadzie, Francji, Włoszech, Finlandii, Irlandii, Rosji, Niemczech, Łotwie, Białorusi, Austrii, Belgii, Holandii, Norwegii, Czechach, Słowacji, Szwecji, Walii, Litwie Anglii, Pakistanie, Tajlandii.

Wiele z wyhodowanych przez nas psów odnosi duże sukcesy wystawowe i hodowlane. Nasze maluszki dają dużo radości nowym właścicielom. Często słyszymy słowa podziękowania. Wielu nowych właścicieli staje się dla nas osobami bardzo bliskimi, a nawet przyjaciółmi. Dużo uzyskało tytuł Championa. Jest to dla nas uwieńczenie pasji, jaką jest hodowla. Stąd Hodowcom i osobom chcącym spróbować wystaw  i hodowli służymy poradą w tym zakresie.

Z pasji narodził się nasz Gabinet Weterynaryjny „Kozica” mieszczący się w Strzelinie. Chcemy leczyć zachowując zasady etyki i dobrej praktyki weterynaryjnej.

  • Marta Kozica-Lesień:
  • *6-letnie studia o kierunku „Weterynaria” ukończone w roku 2007 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
  • *3-letnie studia specjalizacyjne „Choroby Psów i Kotów” ukończone w roku 2011 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
  • *hodowca psów rasowych, właściciel hodowli La Componella FCI
  • *asystent kynologiczny wystaw psów rasowych grupy II